Αθλητισμός | 24.03.2016

Τα αποτελέσματα των αγώνων της τέταρτης εβδομάδας του 5ου Εργασιακού τουρνουά μπάσκετ:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ   ΤΕΤΑΡΤΗΣ  ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΡ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑ.

Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ

Α

Α

49-44

ΑΘΗΝΑΙΚΗ  ΖΥΘ.

ΙΤΕ

Α

Α

28-38

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

Α

Α

57-30

Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΠΑΓΝΗ

Α

Α

54-25

 

 

 

 

 

ΚΟΥΤΡΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

Α

Β

60-21

ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

ΕΛΜΕ

Α

Β

41-49

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

Α

Β

52-39

COSMOS SPORT

DONATO

Α

Β

60-10

 

 

 

 

 

ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

B

A

         58-50

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

HAMED

B

A

         36-34

ΠΟΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

B

A

         46-45

ΥΠΑ

Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ

B

A

         32-22

 

 

 

 

 

Π.ΜΕΣΣΑΡΑΣ

Α.Τ ΠΕΡ.  ΕΛ.ΑΣ

B

B

         43-49

Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ

SMED

B

B

         47-29

ALPHA BANK

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

B

B

         35-29

 

 

 

 

 

HOUSELAND

TEETAK

Β

Γ

44-52

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

Β

Γ

41-22

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

ΣΚΟΥΡΑΣ

Β

Γ

71-36

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

ΟΠΤΙΚΟΙ

Β

Γ

54-43

 

 

 

 

 

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Π. ΧΑΟΧ

Γ

Α

35-53

 

 

 

 

 

CGP

Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

Γ

Β

27-34

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΟΜΙΛΟ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 24/3

20:00

3Η

Γ

Α

Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΜΕΡΑΣΤΡΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 24/3

21:30

3Η

Γ

Β

BIOCITY

CGP

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 26/3

10:30

3Η

Γ

Β

Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ

Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 26/3

12:00

3Η

Γ

Β

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 26/3

13:30

3Η

Γ

Β

ΚΡΗΤΙΔΑ

Ε.ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 26/3

10:00

4Η

Β

Α

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΤΕ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 26/3

11:30

4Η

Β

Α

ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΥΠΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 26/3

13:00

4Η

Β

Α

HAMED

ΠΟΑ ΜΕΛΗ

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΟΜΙΛΟ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 28/3

17:00

5Η

Α

Β

DONATO

ΚΟΥΤΡΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 28/3

18:30

5Η

Α

Β

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 28/3

20:00

5Η

Α

Β

ΕΛΜΕ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 28/3

21:30

5Η

Α

Α

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΓΝΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 28/3

17:30

5Η

Α

Α

ΙΤΕ

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 28/3

19:00

5Η

Α

Α

Π.Σ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 28/3

20:30

5Η

Α

Α

Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ

Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ 29/3

20:00

4Η

Β

Α

ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ 29/3

21:30

4Η

Β

Β

RETRO  23

Π. ΜΕΣΣΑΡΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΤΡ 29/3

17:30

4Η

Β

Β

SMED

ΕΛΚΕΘΕ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΤΡ 29/3

19:00

4Η

Β

Β

Α.Τ ΠΕΡ.   ΕΛ.ΑΣ

ALPHA BANK

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ 30/3

20:00

4Η

Β

Β

Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ 30/3

21:30

5Η

Α

Β

Π. ΟΦΗ

COSMOS SPORT

 

 

 

 

 

 

 

 

ΒΑΚ

ΤΕ 30/3

20:30

4Η

Β

Γ

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

ΒΑΚ

ΤΕ 30/3

22:00

4Η

Β

Γ

ΟΠΤΙΚΟΙ

ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 31/3

20:00

4Η

Β

Γ

ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ

ΤΕΕΤΑΚ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 31/3

21:30

4Η

Β

Γ

HOYSELAND

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 1/4

20:00

4Η

Γ

Α

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 1/4

21:30

4Η

Γ

Α

ΜΕΡΑΣΤΡΙ

OFF ROAD CLUB

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 2/4

10:30

4Η

Γ

Α

Π. ΧΑΟΧ

Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 2/4

12:00

4Η

Γ

Α

ΤΡΑΠ. .ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 2/4

13:30

4Η

Γ

Β

BIOCITY

Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 2/4

10:00

4Η

Γ

Β

CGP

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 2/4

11:30

4Η

Γ

Β

ΚΡΗΤΙΔΑ

Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 2/4

13:00

4Η

Γ

Β

Ε.ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΒΑΚ

ΣΑ 2/4

12:30

5Η

Β

Α

Π.Σ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Newsroom

Όλες οι ειδήσεις

Διαβάζονται τώρα