Αθλητισμός | 28.03.2014

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς της 32ης αγωνιστικής της Super League.

Στο ματς της Λιβαδειάς ανάμεσα στον τοπικό Λεβαδειακό και τον ΟΦΗ (Κυριακή 17:15) διαιτητής της αναμέτρησης ορίστηκε ο Αθανάσιος Γιάχος (Χίου) με βοηθούς τους Μπαλτά (Αχαϊας) και Σωτηρόπουλο (Αχαϊας).

Ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων) θα διευθύνει το ματς του Παγκρητίου Σταδίου ανάμεσα στον Εργοτέλη και τον ΠΑΣ Γιάννινα (Κυριακή 17:15) ενώ θα έχει βοηθούς τους Γρεβένη (Χαλκιδικής) και Βερρή (Λέσβου).

Ο Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών) θα "σφυρίξει" την αναμέτρηση Ξάνθη - Πλατανιάς (Δευτέρα 19:30) ο οποίος θα έχει βοηθούς τους Ευθυμιάδη (Πιερίας) και Τουμπακάρη (Αθηνών)

Οι ορισμοί των διαιτητών της 32ης αγωνιστικής της Super League

Σάββατο - 15:00

Παναιτωλικού: Παναιτωλικός - Βέροια (Novasports 2)

Διαιτητής: Δημήτριος Θάνος (Γρεβενών)

Βοηθοί: Κοσμάς Χαρίσης (Γρεβενών) - Γεώργιος Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

Παρατηρητής: Γεώργιος Σταθόπουλος (Αχαΐας)

Σάββατο 17:15

Νέας Σμύρνης: Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1)

Διαιτητής: Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας)

Βοηθοί: Αθανάσιος Θανασακούδης (Μακεδονίας) - Νικόλαος Φαντόπουλος (Πειραιά)

4ος: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Παρατηρητής: Ηλίας Μαζαράκος (Αρτας)

Σάββατο 19:30

Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου: Ατρόμητος Αθηνών - Παναθηναϊκός (Novasports 2)

Διαιτητής: Γεώργιος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

Βοηθοί: Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας) - Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

4ος: Κωνσταντίνος Ιωαννίδης (Αργολίδας)

Παρατηρητής: Γεώργιος Γιαννόπουλος (Αθηνών)

Κυριακή - 15:00

Τούμπας: ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2)

Διαιτητής: Ιωάννης Τοπούζης (Θράκης)

Βοηθοί: Ιωάννης Σίπκας (Πέλλας) - Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Γεράσιμος Ντίτσιος (Πρέβεζας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Νταμπώσης (Πιερίας)

Κυριακή 17:15

Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς: Λεβαδειακός - ΟΦΗ (Novasports 2)

Διαιτητής: Αθανάσιος Γιάχος (Χίου)

Βοηθοί: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας) - Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

Παρατηρητής: Θεόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)

Κυριακή 17:15

Παγκρήτιο Στάδιο: Εργοτέλης - ΠΑΣ Γιάνννινα (Novasports 4)

Διαιτητής: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής) - Δημήτριος Βερρής (Λέσβου)

4ος: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)

Παρατηρητής: Χριστόφορος Ζωγράφος (Αθηνών)

Κυριακή 17:15

Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής: Πανθρακικός - Απόλλων Σμύρνης (Novasports 7)

Διαιτητής: Μιχαήλ Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δημήτριος Γκάγκας (Λάρισας) - Γεώργιος Γεωργιάδης (Κοζάνης)

4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Παρατηρητής: Γεώργιος Αμυγδαλής (Σερρών)

Κυριακή 19:30

«Γεώργιος Καραϊσκάκης»: Ολυμπιακός - Άρης (Novasports 1)

Διαιτητής: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Δήμος Αναστόπουλος (Αρκαδίας) - Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

4ος: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Παρατηρητής: Φραγκίσκος Σωμαρακάκης (Αθηνών)

Δευτέρα - 19:30

Skoda Ξάνθη - Arena: Skoda Ξάνθη - Πλατανιάς (Novasports 1)

Διαιτητής: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας) - Ιωάννης Τουμπακάρης (Αθηνών)

4ος: Γεώργιος Λιαχούδης (Μακεδονίας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Γκρούτσης (Κορινθίας) 

Newsroom

Όλες οι ειδήσεις

Διαβάζονται τώρα