Κρήτη | 30.04.2012

Αύριο το πρωί θα γίνει η απονομή των βραβείων στην αίθουσα Γενικών Συνελεύσεων του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου, στις 9: 30 π.μ

Συγκεκριμένα, η αρμόδια Επιτροπή αξιολόγησε τα  έργα  Ζωγραφικής για τα παιδιά  Δημοτικών Σχολείων  με θέμα: "ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ" καιοποία αποτελείται από τους:

1.MΑΝΤΑΔΑΚΗ  ΜΙΧΑΛΗ- Ζωγράφος  2.ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  Μέλος Δ.Σ  Ε.Κ.Η., 3.ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Πρόεδρος Συλλόγου Εκπ/κων Α΄ Βάθμιας  Εκ/σης Ν. Ηρακλείου ΄΄ΔΟΜ. ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ΄΄΄ 4ΜΠΕΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Πρόεδρο  Συλλ.  Εκπ/κων Α΄ Βάθμιας  Εκ/σης Ν. Ηρακλείου «Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ»  5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- Αντιπρόεδρος Συλλ. Εκπ/κων Α΄ βάθμιας  Εκπ/σης Ν. Ηρακλείου « ΦΑΙΣΤΟΣ» και αξιολόγησαν τα έργα όπως παρακάτω:

 

1η ΟΜΑΔΑ παιδιά Α - Β τάξης &ΝΗΠΕΙΩΝ

Πρώτο Βραβείο. ΕΥΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

Δεύτερο Βραβείο: ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ

Τρίτο Βραβείο:  ΛΥΔΙΑ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ

 

2η ΟΜΑΔΑ παιδιά Γ & Δ τάξης

Πρώτο Βραβείο : ΣΟΦΙΑ ΣΑΚΑΒΕΛΗ

Δεύτερο Βραβείο:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΑΡΣΑΡΗ

 Τρίτο Βραβείο: ΕΥΗ ΧΑΤΖΑΚΗ

 

3η ΟΜΑΔΑ παιδιά Ε & ΣΤ τάξης

Πρώτο Βραβείο: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

Δεύτερο Βραβείο: ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΑΜΝΙΑΝΑΚΗ & ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗ

Τρίτο Βραβείο: ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΡΙΤΑΚΗ

                    

ΕΙΔΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ

Α’-Β’ ΤΑΞΗ

ΠΕΛΛΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΥ

ΑΝΔΡΕΪ ΓΙΟΥΛΙΑΝ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑΣ

 

Γ’-Δ’ ΤΑΞΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΤΣΙΘΙΑΝΟΣ

ΔΑΝΑΗ ΚΑΛΛΕΡΓΗ & ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ

 

Ε΄-ΣΤ’ ΤΑΞΗ

ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

 

ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ

 

1.ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

 

2.ΝΗΠΕΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ

 

1.                                               ΦΑΙΔΡΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ

2.                                               ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΟΥΜΠΑΝΗ

3.                                               ΣΟΦΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ

4.                                               ΜΑΛΕΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ

5.                                               ΙΩΑΝΝΑ ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ

6.                                               ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ

7.                                               ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΪΛΟΡ

8.                                               ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9.                                               ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

10.                                            ΜΑΚΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ

11.                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΝΤΣΟΖΟ

12.                                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΜΑΚΑΣ

13.                                            ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΕΒΕΜΠΙΝΑΣ

14.                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥ

15.                                            ΕΜΙΛΙΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

16.                                            ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗΣ

17.                                            ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΓΑΔΑΚΗΣ

18.                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

19.                                            ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ

20.                                            ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

21.                                            ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

22.                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

23.                                            ΠΛΑΤΩΝ ΕΜΠΙΡΙΔΗΣ

24.                                            ΜΑΡΙΟΣ ΒΡΕΤΟΥΔΑΚΗΣ

25.                                            ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΗΓΙΡΗΣ

26.                                            ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΝΑΤΟΥ

27.                                            ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ

28.                                            ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

29.                                            ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΒΑΛΑ

30.                                            ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ

31.                                            ΦΩΤΗΣ ΔΑΜΝΙΑΝΑΚΗΣ

32.                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΗΣ

33.                                            ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΝΕΤΟΥ

34.                                            ΜΑΝΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ

35.                                            ΛΙΝΑ ΟΥΝΤΕΝ

36.                                            ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ

37.                                            ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΛΕΞΗ

38.                                            ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ

39.                                            ΜΑΡΙΑΝΑΤΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ

 

 

 

33Ο ΝΗΠΕΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

 

1.                                               ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΓΑΡΑΚΗ

2.                                               ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ

3.                                               ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ

4.                                               ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΡΑΣ

5.                                               ΚΛΑΙΡΗ ΚΟΥΜΑΚΗ

6.                                               ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΖΑΝΑ

7.                                               ΜΑΡΙΑ ΠΙΠΑΚΗ

8.                                               ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

9.                                               ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ

10.                                            ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

11.                                            ΜΤΡΩΝ ΕΦΕΤΖΗΣ

12.                                            ΜΑΡΙΣΟ ΝΤΑΗΣ

13.                                            ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΪΚΟ

14.                                            ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ

15.                                            ΚΑΡΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Επίσης  θα  γίνουν  ειδικές  κληρώσεις  για  τα  παιδιά  που  θα  παρευρίσκονται  στην  εκδήλωση  .

Η εκδήλωση  για την απονομή των βραβείων  θα γίνει την ΤΡΙΤΗ 1Η   ΜΑΗ στην αίθουσα Γενικών Συνελεύσεων του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου στις 9: 30 π.μ.

Καλούνται οι εργαζόμενοι, οι γονείς , οι Δάσκαλοι και τα παιδιά να την παρακολουθήσουν .

Στη  συνέχεια  στις   10:00  θα  γίνει  η  απεργιακή  συγκέντρωση

Newsroom

Όλες οι ειδήσεις

Διαβάζονται τώρα