Αθλητισμός | 29.03.2012

Η Κεντρική επιτροπή διαιτησίας ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Πλατανιά (FOOTBALL LEAGUE), του Ρούβα και του ΑΟΧανιά (FOOTBALL LEAGUE 2), αλλά και του Περιφερειακού πρωταθλήματος το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

FOOTBALL LEAGUE

Ο Γιώργος Χατζής από την Δυτική Αττική είναι ο διαιτητής που ορίστηκε από την ΚΕΔ για να διευθύνει την Κυριακάτικη αναμέτρηση (3μ.μ) του Πλατανιά στην Άμφισσα με αντίπαλο τον Φωκικό για την 23η αγωνιστική της Football League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής της Football League :

Σάββατο 31 Μαρτίου

5μ.μ ( OTE TV)

Θρασύβουλος –Καλλιθέα  : Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας), Ασημάκης, Ροκοπάνος (Αιτ/νίας), 4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)

Κυριακή 1 Απριλίου

2μ.μ

Ηρακλής Ψαχνών -ΑΕΛ Καλλονής  : Γιαννουλάκης (Χανίων), Πλακογιάννης (Δωδ/νήσου), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), 4ος: Αντωνίου (Ανατ. Αττικής)

3μ.μ

Φωκικός -Πλατανιάς :  Χατζής (Δυτ. Αττικής), Κασσαβέτης, Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής) , 4ος: Μπόρτζαρης (Αχαϊας)

4μ.μ

Αγροτικός Αστέρας -Πανθρακικός  : Ζήλος (Λάρισας), Τσακνάκης, Νατσούλας (Λάρισας), 4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

Αναγέννηση Επανομής -Βέροια  : Μουρτζάκης (Ηρακλείου), Λιανδράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου), 4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Βύζας Μεγάρων  : Σημαιάκης (Χαλκιδικής), Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Παρασκευούδης (Δράμας), 4ος: Μαλουτάς (Ημαθίας)

5μ.μ -OTE TV

Παναχαϊκή -Λάρισα : Λιαχούδης (Μακεδονίας), Πατσιάς (Μακεδονίας), Παπαμιχαηλίδης (Κιλκίς), 4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)

FOOTBALL LEAGUE 2


Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς και τέταρτους διαιτητές της 15ης αγωνιστικής και των δύο ομίλων της Football League 2.

Κυριακή 1/04

Πανηλειακός- Προοδευτική: Διαιτητής: Ιωσηφίδης Σταύρος (Αθηνών), Βοηθοί: Γουρνάκης Αριστείδης (Αθηνών), Παρασκευάς Αναστάσιος (Αιτ/νίας), 4ος διαιτητής: Κέκελος Παναγιώτης (Αιτ/νίας).

Απόλλων Σμύρνης- Ρούβας: Διαιτητής: Νικολόπουλος Ηλίας (Μεσσηνίας), Βοηθοί: Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος, Αθανασοπούλου Σοφία (Μεσσηνίας), 4ος διαιτητής: Τσαμούρης Αλέξανδρος (Πειραιά).

Αστέρας Μαγούλας- ΑΟΧ: Διαιτητής: Μαμμής Μιχαήλ (Δωδεκανήσου), Βοηθοί: Σπυρόπουλος Παντελής, Δουλγεράκης Εμμανουήλ (Ανατ. Αττικής), 4ος διαιτητής: Μανιώτης Δημήτριος (Αργολίδας).

ΑΟ Γλυφάδας- Καλαμάτα: Διαιτητής: Μακρής Αθανάσιος (Αργολίδας), Βοηθοί: Δαρσινός Δημήτριος (Αργολίδας), Τσιμπρίδης Ευθύμιος (Σάμου), 4ος διαιτητής: Μανούχος Ευάγγελος (Αργολίδας).

Δευτέρα 2/04

ΠΑΟ Ρουφ- Ηλυσιακός: Διαιτητής: Γιαννόπουλος Δημήτριος (Μεσσηνίας), Βοηθοί: Καρβούνης Μάριος (Μεσσηνίας), Οικονόμου Κωνσταντίνος (Δυτ. Αττικής), 4ος διαιτητής: Σταθόπουλος Σπυρίδων (Δυτ. Αττικής).

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 19ης αγωνιστικής στον 10ο όμιλο του Περιφερειακού πρωταθλήματος είναι οι:

Κυριακή 1 Απριλίου – 4μ.μ

Γιούχτας – Χερσόνησος : Μπινιχάκης, Βλάσσης, Παπαδοπετράκης (Λασιθίου),  Παρατηρητής: Χατζηδάκης (Χανίων)

Επισκοπή – ΑΟΑΝ : Φουκάκης, Κουράκης, Τρουλινός (Ηρακλείου), Παρατηρητής: Κουρκουνας (Χανίων)

Ζαρός – Μινώταυρος : Τσαγκαράκης, Συργούνη, Παπαδακάκης (Ρεθύμνου),  Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου)

Ασίτες – ΠΑΟΚρουσώνα : Μπερτάκης, Μαρκετάκης, Κατερουδάκης (Χανίων), Παρατηρητής:Δελήμπασης (Ρεθύμνου)

ΠΟΑ – Ρεθυμνιακός : Κασσελάκης, Γιουματζίδης, Βερυκάκη (Χανίων),  Παρατηρητής: Πνευματικάκης (Λασιθίου)

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πατούχας : Ούτας, Σγουράκης, Μάρκου (Χανίων), Παρατηρητής: Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)

Ηρόδοτος – Ασή Γωνιά : Χρυσός, Κωνσταντόπουλος, Φρατζολάκης (Χανίων),  Παρατηρητής: Λιάγκος (Λασιθίου)

 

 

Newsroom

Όλες οι ειδήσεις

Διαβάζονται τώρα