Αθλητισμός | 26.03.2012

Πλούσιο θέαμα και αυτό το Σαββατοκύριακο. Αποτελέσματα και βαθμολογίες ανα κατηγορία.

Συνεχίστηκε και αυτό το Σαββατοκύριακο το παιδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, που διοργανώνει ο Δήμος Ηρακλείου, με τα παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1996-97  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΛΙΝΤΟ  1

0-4

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

 

ΔΕΙΛΙΝΑ  1

ΠΟΑ   1

0-2

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

ΟΦΗ

0-3

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    1

0-5

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1996-97  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΑΟΚ

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

2-1

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

ΜΙΝΩΙΚΗ

1-3

 

ΔΕΙΛΙΝΑ  2

ΛΙΝΤΟ  2

3-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΟΑ  2 

1-0

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

3-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΛΙΝΤΟ   1

0-2

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΟΑ  1

0-6

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΟΦΗ  1

0-4

 

ΑΟΤ

ΚΟΡΑΚΑΣ

3-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΦΗ   2

2-2

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   4

4-1

 

ΠΟΑ  2

ΠΑΛΙΑΝΗ

3-0

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΕΝΩΣΗ 2011

5-0

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

0-6

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΟΦΗ  3

8-0

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

0-0

 

ΠΟΑ  3

ΡΩΜΑΝΟΣ

3-1

 

ΛΙΝΤΟ   3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

1-3

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1996-97  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

6η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

ΣΑΒ. 31-3-2012

9.00

 

ΟΦΗ

ΡΕΠΟ

ΣΑΒ. 31-3-2012

ΡΕΠΟ

 

ΠΟΑ   1

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

11.00

 

ΛΙΝΤΟ  1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

ΣΑΒ. 31-3-2012

12.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ  1

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1996-97  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

ΣΑΒ. 31-3-2012

11.00

 

ΠΟΑ  2 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΣΑΒ. 31-3-2012

9.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

10.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ  2

ΠΑΟΚ

ΣΑΒ. 31-3-2012

12.00

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΣΑΒ. 31-3-2012

12.00

 

ΟΦΗ  1

ΡΕΠΟ

ΣΑΒ. 31-3-2012

ΡΕΠΟ

 

ΠΟΑ  1

ΑΟΤ

ΣΑΒ. 31-3-2012

11.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΣΑΒ. 31-3-2012

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΣΑΒ. 31-3-2012

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΣΑΒ. 31-3-2012

11.00

 

ΕΝΩΣΗ 2011

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   4

ΣΑΒ. 31-3-2012

13.00

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

12.00

 

ΟΦΗ   2

ΛΙΝΤΟ   2

ΣΑΒ. 31-3-2012

10.00

 

ΠΟΑ  2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΣΑΒ. 31-3-2012

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΟΙΡΕΣ

ΣΑΒ. 31-3-2012

12.00

 

ΟΦΗ  3

ΛΙΝΤΟ   3

ΣΑΒ. 31-3-2012

9.00

 

ΠΟΑ  3

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΣΑΒ. 31-3-2012

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ   1

ΟΦΗ  1

ΚΥΡ. 1-4-2012

12.00

 

ΠΟΑ  1

ΑΟΤ

ΚΥΡ. 1-4-2012

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡ. 1-4-2012

ΡΕΠΟ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

ΛΙΝΤΟ  1

ΚΥΡ. 1-4-2012

10.00

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

ΠΟΑ   2

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΟΦΗ   2

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ  1

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ  1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ     1

ΚΥΡ.1-4-2012

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ    2

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

ΑΓΙΑ  ΒΑΡΒΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ   3

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΕΝΩΣΗ 2011  1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   3

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΟΦΗ   3

ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ

ΚΥΡ.1-4-2012

13.00

 

ΠΟΑ  3

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ  4

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  4

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ  2

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ 2011  2

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

 

 

 

 

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ  3

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΠΑΟΚ

ΛΙΝΤΟ  5

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΕΝΩΣΗ 2011  3

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

ΠΟΑ  4

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ  2

ΚΥΡ.1-4-2012

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΠΟΑ   1

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΡΕΠΟ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡ.1-4-2012

ΡΕΠΟ

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΟΦΗ   1

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ   3

ΠΟΑ   2

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡ.1-4-2012

13.00

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΟΦΗ   2

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΕΝΩΣΗ 2011

ΑΟΤ

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    2

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2

ΚΥΡ.1-4-2012

13.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΚΥΡ.1-4-2012

11.00

 

ΟΦΗ   3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   3

ΚΥΡ.1-4-2012

9.00

 

ΠΟΑ   3

ΠΑΟΚ

ΚΥΡ.1-4-2012

10.00

 

ΛΙΝΤΟ   4

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡ.1-4-2012

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΛΙΝΤΟ  1

ΚΥΡ. 1-4-2012

12.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ  1

ΠΟΑ  1

ΚΥΡ. 1-4-2012

9.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1

ΟΦΗ  1

ΚΥΡ. 1-4-2012

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΥΡ. 1-4-2012

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

5η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΛΙΝΤΟ  2

ΚΥΡ. 1-4-2012

9.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ  2

ΟΦΗ  2

ΚΥΡ. 1-4-2012

10.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

ΑΟΤ

ΚΥΡ. 1-4-2012

12.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΑΣΤΕΡ.  ΜΥΡΤΙΑΣ

ΚΥΡ. 1-4-2012

11.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

Newsroom

Όλες οι ειδήσεις

Διαβάζονται τώρα